CYRULICY - BEZZAPACHOWY OLEJEK DO BRODY CYRULIK

70,00 zł

Brutto

Cyrulik to bezzapachowy olejek dla osób z wyjątkowo silną alergią, wrażliwą cerą lub takich które przekładają zapach swoich perfum nad wszystko inne i nie chcą by kłóciły się one z zapachem olejku do brody. Jeśli chcesz też dodatkowo zadbać o swoją brodę możesz stosować olejek Cyrulik na noc!

Czytaj więcej
Pojemność
Ilość

Właściwości pielęgnujące

Cyrulik zajmie się Twoją brodą i skórą pod nią. Pożegnaj się z suchą i swędzącą brodą raz na zawsze. Od teraz Twoja broda  będzie miękka i przyjemna w dotyku, dzięki czemu żadna Dama nie ucierpi w czasie pocałunków. Zarost będzie też mocniejszy i nie będzie się łamał, co pozwoli zapuścić Ci gęstą i wspaniałą brodę.

Co poza tym?

Poza tym Cyrulika możesz używać do skóry zamiast różnorakich mazideł. Nawilży i ujędrni skórę lepiej niż nie jeden krem. Jesteśmy pewni, że Panie wszystko by dały za taki specyfik. Jednak to niech lepiej pozostanie naszym męskim sekretem.

Czym chwali się Cyrulik?

Cyrulik to bezzapachowy olejek do brody. Choć nie posiada zapachu to i tak perfekcyjnie zadba o Twoją brodę, dzięki wyjątkowo odżywczemu składowi. Jest on idealną opcją, dla osób które chcą dbać o swoją skórę i brodę, jednak są już zżyty z ulubionymi perfumami. Do tego stopnia, że nie wyobrażają sobie pachnieć inaczej. Cyrulik pozwoli Ci dbać o brodę i pachnieć tak jak chcesz.

Skład Cyrulika

Wszystkie użyte przez nas surowce posiadają właściwości komplementarne oraz synergiczne względem siebie. Dopracowywaliśmy skład naszych produktów latami, by dostarczyć Twojej brodzie wszystkiego, czego potrzebuje! A przy tym formuła olejku nie obciąża nadmiernie brody.

To właśnie dlatego połączyliśmy olej ze słodkich migdałów z olejem arganowym i jojoba, które wykazują silne właściwości odżywcze i regeneracyjne, seboregulujące, a przy tym pobudzają cebulki włosów do wzrostu i zmiękczają zarost! Nie mogliśmy również zapomnieć o oleju abisyńskim, który dostarczy Twojej brodzie niezbędnego kwasu erukowego i jest naturalnym zamiennikiem silikonów, oleju z nasion baobabu który ochroni Twoją brodę przed czynnikami zewnętrznymi i urazami mechanicznymi oraz oleju makadamia, który ukoi mikrourazy skóry powstałe podczas podgalania konturu.

Chcesz potraktować swoją brodę najtreściwszym olejkiem na rynku? Nie musisz ufać nam, wystarczy że zaufasz 7 olejom, które zadbają o Twoją brodę najlepiej jak to tylko możliwe.

W magazynie 4 Przedmioty