Regulamin

Tutaj można się zapoznać z regulaminem naszego sklepu, by uniknąć wszelkich nieporozumień dotyczących zakupu produktów.

Serwis Biksa.pl jest własnością firmy Gryfnie Krzysztof Roksela, Plac Miarki 1, 40-035 Katowice, NIP: 638-172-66-58, REGON: 241681507.

Piszcie do nas: kontakt@biksa.pl

Potwierdzenie zapłaty

Każdy, kto zrobi tutaj zakupy, otrzymuje od nas potwierdzenie zapłaty lub też Fakturę VAT. Jeśli jesteście zainteresowani fakturą, prosimy o kontakt mailowy: kontakt@biksa.pl i podanie potrzebnych danych.

Sposoby płatności

Zakupów można dokonywać na dwa sposoby. Albo korzystając z naszego internetowego sklepu, albo poprzez bezpośrednią do nas wiadomość: kontakt@biksa.pl

Sklep jest otwarty cały czas, o każdej porze dnia i nocy można do nas pisać. Postaramy się też jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie wiadomości.

Płaci się u nas w polskich złotych i cena, która jest przypisana każdemu produktowi zawiera wszystkie podatki.

Płaci się tradycyjnym przelewem bankowym lub przy odbiorze osobistym w sklepie. Jak tylko pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie, pakujemy i wysyłamy towar.

Jak wygląda zamówienie

W sklepie internetowym należy wybrać produkt oraz jeśli trzeba, jego rozmiar.  Istotne jest tutaj wcześniejsze sprawdzenie tabeli z szerokościami i długościami koszulek znajdującej się pod zdjęciem produktu i porównanie ich z wymiarami ubrań przez Was posiadanych. Tym sposobem uchronicie się od ewentualnej wymiany.

Ale jeśli faktycznie zajdzie taka potrzeba, to bez problemu wymienimy koszulkę bez obowiązku ponownej zapłaty za przesyłkę z Waszej strony. Będziecie musieli jedynie odesłać niepotrzebną koszulkę. O tym więcej informacji jest poniżej.

Następnie należy wszystkie rubryki wypełnić. Tylko wtedy przyjdzie do Was, to na czym Wam zależy.

Gdy dokonacie płatności, otrzymacie wiadomość mailową, o Waszym zamówieniu. Przy wysyłce otrzymacie od nas maila, że paczka została wysłana. Jeśli by się coś nie zgadzało, prosimy o szybki kontakt.

Gdy tylko dowiemy się o Waszym zamówieniu, to pakujemy rzeczy i wysyłamy je w ten sam dzień (jeśli zamówienia złożone zostaną do godz. 12:00. Przy późniejszych zamówieniach wysyłka może nastąpić dopiero w kolejny dzień roboczy). W sobotę i niedzielę nie wysyłamy rzeczy!

Jak by się Wam przydarzyła sytuacja, że weźmiecie nie tą koszulkę, co potrzeba, a już dokonaliście zapłaty, to należy szybko nas o tym poinformować, wysyłając wiadomość mailową.

W jaki sposób wysyłane są produkty

Rzeczy wysyłamy za pośrednictwem DPD lub InPost. Wysyłamy także za granicę, jednak tutaj koszty wysyłki są droższe i zależą od wagi paczki. W takim przypadku należy napisać do nas wiadomość mailową.

Kiedy by się zdarzyło, że zakupiona rzecz ma jakąś wadę (reklamacje)

Gdyby się okazało, że z którąś rzeczą jest coś nie tak, to od razu ją wymienimy. Jakby się tak zdarzy, prosimy o informację na maila: kontakt@biksa.pl. Wyślemy Wam dobre rzeczy, albo zwrócimy pieniądze na konto, które nam podacie. Macie 2 lata na takie zgłoszenie. Rzeczy można zwracać na adres: Biksa-książki i dizajn, Plac Miarki 1, Katowice 40-035.

Jeśli byście chcieli zwrócić zakupione rzeczy (zwroty)

Na zwrot macie 30 dni od zakupu. Prośbę o zwrot prosimy kierować na adres mail: kontakt@biksa.pl

Jeśli nie jesteście zadowoleni z zakupionych produktów, można je zwrócić na adres: Biksa-książki i dizajn, Plac Miarki 1, Katowice 40-035.  I tutaj też potrzebne będzie potwierdzenie zakupu. W zamian wyślemy Wam inne rzeczy, albo zwrócimy pieniądze na konto, które nam podacie.

Przy wysyłanych drugi raz przez nas rzeczach koszty wysyłki leżą po naszej stronie. Płacicie tylko za wysyłkę do nas.

Jeśli byście chcieli wymienić zakupione rzeczy ( wymiany)

Jeśli rozmiar nie pasuje, możecie wymienić go na inny. Macie na to 1 miesiąc od czasu zakupu. Trzeba wysłać nam produkt na adres Biksa-książki i dizajn, Plac Miarki 1, Katowice 40-035.

Za te wysłane drugi raz przez nas rzeczy nie będziecie musieli płacić. Płacicie tylko za wysyłkę do nas.

A teraz Wasze dane osobowe

1. Przetwarzamy tylko takie Pani/Pana dane:

imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres korespondencyjny oraz, jeżeli dotyczy - nazwę i adres prowadzonej działalności gospodarczej, numer KRS i numer NIP.

2. Administratorem danych osobowych jest Biksa-książki i dizajn, Plac Miarki 1, Katowice 40-035.

3. Dane będą przetwarzane tylko w celu złożenia i wysłania zamówienia w związku z realizacją umowy sprzedaży przez sklep internetowy. Dane osobowe są przechowywane do wygaśnięcia wszelkich roszczeń pomiędzy sklepem, a kupującym. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest wykonywanie umowy na Pani/Pana rzecz.

4. Podanie danych osobowych je dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwia dokonywanie zakupów poprzez sklep.

6. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia i też prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,

7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. Dane osobowe będą przekazywane tylko naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych, firmą świadczącym usługi kurierskie i pocztowe, pośrednikom płatności, biurom księgowo-rachunkowym.

Formularz zwrotu
Formularz wymiany